Vychutnajte si pobyt vonku naplno s exkluzívnym exteriérovým nábytkom. Premeňte terasu, záhradu alebo balkón na oázu pokoja a relaxu s našou kolekciou dizajnového a komfortného exteriérového nábytku.

Závesné pohovky a kreslá
Tieto kúsky nábytku vám ponúknu jedinečný spôsob relaxácie, ktorý sa hodí do každej záhrady alebo terasy. Začnime s niečím unikátnym - závesnými pohovkami a kreslami. Vyberte si z našej ponuky, ako je hojdacia pohovka Fable, elegantné zavesné kreslo Nodo alebo štýlová 3-miestna zavesná pohovka Fable.

Pohovky
S našou širokou ponukou moderných a pohodlných pohoviek si môžete vytvoriť útulné miesto pre rodinné posedenie alebo zábavu so priateľmi. Pre tých, ktorí uprednostňujú tradičnejšie riešenia, ponúkame modernú pohovku Mo, luxusnú pohovku Saccu, elegantnú pohovku Pearl alebo pohodlnú pohovku Houdini.

Ležadlá
Naše ležadlá vám poskytnú dokonalé miesto na oddych a relaxáciu pod slnkom, či už na samostatnú siestu alebo na čítanie knihy. Ak hľadáte miesto na oddych, nezabudnite sa pozrieť na naše ležadlá. Vychutnajte si komfortné ležadlo Noa, elegantné ležadlo Ribbon alebo minimalistické ležadlo Houdini.

Stoly
Od praktických stolíkov po elegantné kúsky, náš výber stolov vám pomôže vytvoriť funkčný a štýlový exteriérový priestor. Praktické a dizajnové konferenčné stolíky Noa a Mo, minimalistický konferenčný stolík Houdini a elegantné konferenčné stolíky Noa v rôznych veľkostiach - vyberte si ten pravý pre váš priestor.

Kreslá
Doprajte si pohodlie a podporu s našimi štýlovými a pohodlnými kreslami, ktoré sú ideálne pre dlhé rozhovory vonku. Doplňte svoje posedenie o moderné kreslo Saccu, elegantné kreslo Ribbon alebo pohodlné kreslo Houdini.

Doplnky
S našimi doplnkami môžete prispôsobiť svoj exteriér podľa vašich potrieb a estetických preferencií, či už ide o praktické odkladacie stolíky alebo elegantné slnečníky. Praktický odkladací stolík Noa, dizajnový slnečník Infina UX Culture a minimalistický slnečník Spectra UX Architecture - tieto doplnky dodajú vášmu exteriéru ten správny štýl a funkcionalitu.