Pre tých, ktorí hľadajú dokonalý spôsob relaxácie a aktívneho životného štýlu pod jednou strechou, plavecké centrum SWIM SPA predstavuje ideálny kompromis. Táto kategória plaveckých centier kombinuje všetky výhody tradičného bazéna s luxusom vírivky. Prenikavý protiprúd je ideálny pre tých, ktorí si chcú zachovať fyzickú kondíciu, zatiaľ čo susediaca vírivka poskytuje dokonalé miesto na regeneráciu a odpočinok.

Zaujímavosťou pri swim spa je možnosť nastavenia dvoch rôznych teplôt vody v samostatných častiach - v plaveckom bazéne a vírivke. Týmto spôsobom môžete v jednej časti intenzívne plávať a potom okamžite prejsť do teplej vírivky a užiť si terapeutický efekt vodnej masáže.

Jedna z hlavných predností plaveckých centier SWIM SPA je ich celoročná použiteľnosť, ktorá vám umožní využívať ich bez ohľadu na ročné obdobie. S ich vysoko efektívnou izoláciou a energetickou úspornosťou sú tieto centra ideálne pre tých, ktorí hľadajú komfortné riešenie s nízkymi prevádzkovými nákladmi.

A či už ste rodina s malými deťmi, aktívnymi plavcami alebo jednoducho milovníkmi vodnej zábavy a relaxu, ponuka modelov SWIM SPA je tak rozmanitá, že si každý nájde presne to, čo hľadá. Niektoré modely sú špeciálne navrhnuté pre intenzívne plávanie a športový tréning, zatiaľ čo iné sú ideálne pre rodiny, ktoré hľadajú miesto na spoločné zábavné chvíle. Bez ohľadu na váš výber vám tieto centra prinesú nekonečné hodiny potešenia a pohody.