Moderná ovládacia technológia vo fínskych saunách

Fínske sauny MEXDA predstavujú špičku v oblasti ovládacej technológie. Sú vybavené pokročilým dotykovým panelom „Touch Me“, ktorý umožňuje ľahkú a intuitívnu kontrolu prostredia sauny. Tento panel je doplnený o luxusnú diaľkovú ovládaciu jednotku, zvyšujúcu komfort a pohodlie užívateľa. Materiály použité na týchto ovládacích prvkoch sú špeciálne navrhnuté tak, aby odolali extrémnym teplotám a vlhkosti typickým pre saunové prostredie.

Celosklenené prvky pre vysokú kvalitu

Dôležitým aspektom fínskych saun MEXDA je dôraz na kvalitu sklenených prvkov. Hrúbka 10 mm u stien a 8 mm u dverí nie len zabezpečuje robustnosť a bezpečnosť, ale tiež pridáva na estetickej hodnote. Tento prístup k výbere materiálov zabezpečuje, že každá sauna MEXDA predstavuje vrcholný štandard v oblasti dizajnu a bezpečnosti.

Detaily výroby pre maximálny komfort

Každý prvok fínskych saun MEXDA je vyrábaný s ohľadom na najmenší detail a z najvyššej kvality materiálov. Standardom sú pochôdzne rošty z kvalitného cédrového dreva a široké lavice z ABACHI dreva, ktorých rozmer sa prispôsobuje veľkosti sauny. Opierky a vankúše sú tiež vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, zaručujúc tak maximálny komfort užívateľa.

Nadštandardné prvky pre relaxačný zážitok

Každá sauna MEXDA je vybavená nadštandardnými prvky ako náladové LED osvetlenie a kvalitný audiosystém, ktoré spoločne vytvárajú idylickú atmosféru pre relaxáciu tela aj duše. Kamenné steny vnútri sauny prispievajú k jedinečnej a príjemnej atmosfére.

Antikorové komponenty pre dlhovekú funkčnosť

Výroba saun MEXDA klade dôraz aj na malé, ale dôležité komponenty, ako sú antikorové držadlá a pánty. Tieto prvky nielen zlepšujú bezpečnosť a funkčnosť sauny, ale tiež podčiarkujú jej luxusný charakter.

Rozsiahla záručná lehota

Sauny MEXDA poskytujú záručné lehoty, ktoré odrážajú ich dôveru vo vysokú kvalitu výrobkov – 5 rokov na kachle, 10 rokov na sklo a 2 roky na celkovú konštrukciu sauny. Tieto záruky sú dôkazom záväzku značky MEXDA k výrobe saun najvyššej kvality.

Ďakujeme za Váš záujem…

Veľmi radi Vám poskytneme viac informácií k tomuto modelu. Stačí na seba zanechať kontaktné spojenie a my sa Vám ozveme späť.