Ovládací systém

Naše Sauny MEXDA majú štandardne integrovaný špičkový dotykový ovládací panel so systémom Touch Me, ktorý umožňuje pohodlné ovládanie vašej sauny. Nielenže reaguje na jemný dotyk, ale ponúka tiež luxusnú diaľkovú ovládaciu jednotku. Materiály, z ktorých sú vyrobené syntetické časti tejto jednotky a ovládacieho panela, sú odolné voči vysokým teplotám a vlhkosti.

Sklenené dvere a steny

Pri výrobe každej sauny MEXDA sa kladie veľký dôraz na kvalitu všetkých sklenených komponentov. Hrúbka sklenených stien na celosklenených dverách je jasným ukazovateľom výšky kvality každej sauny. Všetky sklenené steny sú vyrobené z 10 mm hrubého skla a pre sklenené dvere sa používa 8 mm sklo.

Celkový dizajn a vyhotovenie

Každý jednotlivý prvok je starostlivo vypracovaný do najmenších detailov a vyrábaný z najkvalitnejších materiálov. Štandardom sú pochôdzne rošty vyrobené z cédrového dreva, široké ABACHI lavice s šírkou 550 – 700 mm, ktorá závisí od veľkosti konkrétneho modelu sauny. Opierky chrbta a vankúše sú vyrobené z rovnorodého špičkového materiálu.

Luxusná výbava

K luxusnému balíčku na saunu patrí náladové LED osvetlenie, ktoré dokonale imituje farebné nebo. Ďalšou neoddeliteľnou súčasťou je audiosystém, ktorý prispieva k celkovému relaxačnému zážitku tela a duše. V rámci vhodnej dispozície sauny môže byť súčasťou aj kamenná stena.

Antikorová odolnosť

Vysoký stupeň spracovania si vyžaduje pozornosť aj k najmenším súčiastkam a komponentom, ktoré tvoria naše sauny. Luxusné antikorové držadlo je vizitkou každej našej sauny. Antikorové pánty a ich spracovanie sú zároveň kľúčové pre dlhodobú funkčnosť a bezpečnosť pri používaní dverí sauny.

Záručná lehota

5 rokov na saunové kachle
10 rokov na sklenené časti
2 roky na klasickú saunu

Ďakujeme za Váš záujem…

Veľmi radi Vám poskytneme viac informácií k tomuto modelu. Stačí na seba zanechať kontaktné spojenie a my sa Vám ozveme späť.