Ovládacia technológia

V našich saunách MEXDA nájdete špičkový dotykový ovládací panel s inovatívnym systémom Touch Me, ktorý umožňuje pohodlné ovládanie sauny nielen jemným dotykom, ale aj pomocou luxusnej diaľkové ovládacej jednotky. Materiály použité pri výrobe syntetických častí tejto jednotky a ovládacieho panela sú odolné voči vysokým teplotám i vlhkosti.

Celosklenené dvere a steny

Kladieme veľký dôraz na kvalitu všetkých sklenených častí v každej našej saune MEXDA. Hrúbka sklenených stien celosklenených dverí je jasným indikátorom kvality každej sauny. Všetky sklenené steny sú vyrobené z 10 mm hrubého skla, pri sklenených dverách je použité 8 mm sklo.

Celková koncepcia vyhotovenia

Každý neoddeliteľný prvok je pečlivo spracovaný do najmenších detailov a vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Štandardom sú pohyblivé rošty z cedrového dreva, široké ABACHI lavice so šírkou 550 – 700 mm v závislosti od veľkosti saunového modelu. Opierky chrbta a vankúše sú vyrobené z prvotriedneho materiálu pre maximálny komfort.

Nadštandardná výbava

Súčasťou každého luxusného balíka pre saunu je nádherné náladové LED osvetlenie, ktoré vytvára farebné atmosférické efekty. Ďalšou neoddeliteľnou súčasťou je audiosystém, ktorý prispieva k celkovému relaxačnému zážitku tela i duše. V rámci vhodného usporiadania sauny je kamenná stena súčasťou interiéru.

Antikorové prvky

Vysoký stupeň zpracování vyžaduje pozornost i k nejmenším součástkám a komponentům, které tvoří naše sauny. Luxusní antikorové držadlo je stylovým prvkem každej naší sauny. Antikorové panty a jejich zpracování jsou zároveň klíčové pro dlouhodobou funkčnost a bezpečnost při používání dveří sauny.

Záručná lehota

5 rokov na saunové kachle
10 rokov na sklenené časti
2 roky na klasickú saunu

Ďakujeme za Váš záujem…

Veľmi radi Vám poskytneme viac informácií k tomuto modelu. Stačí na seba zanechať kontaktné spojenie a my sa Vám ozveme späť.