Ovládací systém

Sauny MEXDA sú vybavené špičkovým dotykovým panelom ovládania so systémom Touch Me ako štandard, čo umožňuje ovládať ich funkcie jemným dotykom. Okrem toho je k dispozícii aj luxusná diaľková ovládacia jednotka. Materiály použité na syntetické časti jednotky a ovládacieho panela sú odolné voči vysokým teplotám a vlhkosti.

Sklenené prvky

V rámci zabezpečenia vysokého štandardu kvality je kladený veľký dôraz na kvalitu všetkých sklenených prvkov sauny MEXDA. Hrúbka sklenených stien celosklenených dverí je jasným indikátorom vysokého štandardu týchto saun. Všetky sklenené steny sa vyrábajú z 10 mm hrubého skla, pričom pri sklenených dverách sa používa 8 mm sklo.

Celkový dizajn

Každý prvok v saunách MEXDA je starostlivo spracovaný do najmenších detailov a vyrábaný z najkvalitnejších materiálov. Štandardom sú pochôdzne rošty vyrobené z cédrového dreva, široké ABACHI lavice s šírkou 550 – 700 mm, ktoré závisí od veľkosti konkrétneho modelu sauny. Opierky chrbta a vankúše sú vyrobené z rovnorodého špičkového materiálu.

Luxusné doplnky

Súčasťou každého luxusného balíčka sauny MEXDA je náladové LED osvetlenie, ktoré vytvára farebnú atmosféru. Ďalším neoddeliteľným prvkom je audiosystém, ktorý prispieva k celkovej relaxácii tela a duše. Interiér sauny môže obsahovať aj kamennú stenu, ktorá dotvára autentický zážitok.

Antikorové prvky

Pri výrobe saún MEXDA sa kladie dôraz aj na malé súčasti a komponenty, aby sa zabezpečila ich dlhodobá funkčnosť a bezpečnosť. Luxusné antikorové držadlo je jedinečným znakom týchto saun. Antikorové pánty a ich kvalitné spracovanie prispievajú k dlhodobej funkcii a bezpečnosti dverí sauny.

Záručná lehota

5 rokov na kachle
10 rokov na sklenené prvky
2 roky na klasickú saunu

Ďakujeme za Váš záujem…

Veľmi radi Vám poskytneme viac informácií k tomuto modelu. Stačí na seba zanechať kontaktné spojenie a my sa Vám ozveme späť.