Ovládacia technológia

Naše Sauny MEXDA sú štandardne vybavené vynikajúcim dotykovým ovládacím panelom s inovatívnym systémom Touch Me, ktorý umožňuje pohodlné ovládanie sauny nielen jemným dotykom, ale aj elegantnou diaľkovou ovládacou jednotkou. Materiály použité na výrobu syntetických častí tejto ovládacej jednotky a ovládacieho panela sú odolné voči vysokým teplotám i vlhkosti.

Celosklenené dvere a steny

Dávame veľký dôraz na kvalitu všetkých sklenených častí v každej našej saune MEXDA. Hrúbka sklenených stien na celosklenených dverách jasne odráža vysokú kvalitu našich saun. Všetky sklenené steny sú vyrobené z 10 mm hrubého skla a pre sklenené dvere používame 8 mm sklo.

Celková koncepcia vyhotovenia

Každý jednotlivý prvok je dôkladne spracovaný do najmenších detailov a vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Štandardom sú rošty z prírodného cédrového dreva, široké ABACHI lavice so šírkou 550 – 700 mm, ktorá závisí od veľkosti konkrétneho modelu sauny. Opierky chrbta a vankúše sú vyrobené z prvotriedneho materiálu pre maximálny komfort.

Nadštandardná výbava

Súčasťou každého luxusného balíka na saunu je nádherné náladové LED osvetlenie, ktoré vytvára farebné atmosférické efekty. Ďalšou neoddeliteľnou súčasťou je audiosystém, ktorý prispieva k celkovému relaxačnému zážitku tela i duše. V rámci vhodnej dispozície sauny môže byť súčasťou aj kamenná stena.

Antikorová odolnosť

Vysoký stupeň spracovania si vyžaduje pozornosť k najmenším súčiastkam a komponentom, ktoré tvoria naše sauny. Luxusné antikorové držadlo je štýlovým prvkom každej našej sauny. Antikorové pánty a ich spracovanie sú zároveň kľúčové pre dlhodobú funkčnosť a bezpečnosť pri používaní dverí sauny.

Záručná lehota

5 rokov na saunové kachle
10 rokov na sklenené časti
2 roky na klasickú saunu

Ďakujeme za Váš záujem…

Veľmi radi Vám poskytneme viac informácií k tomuto modelu. Stačí na seba zanechať kontaktné spojenie a my sa Vám ozveme späť.