Inovatívna Ovládacia Technológia

Sauny MEXDA sú vybavené špičkovým dotykovým panelom ovládania „Touch Me“, ktorý umožňuje užívateľom pohodlné a intuitívne ovládanie funkcií sauny. Okrem toho sú sauny doplnené o luxusnú diaľkovú ovládaciu jednotku, čo zvyšuje pohodlie a flexibilitu ovládania. Materiály použité na týchto prvkoch sú navrhnuté tak, aby odolávali vysokým teplotám a vlhkosti, čo zaručuje ich dlhodobú odolnosť a spoľahlivosť.

Celosklenené Dvere a Steny ako Symbol Kvality

Pri kvalite spracovania saun MEXDA sa kladie veľký dôraz na sklenené prvky. Hrúbka sklenených stien a dverí, 10 mm u stien a 8 mm u dverí, je jasným ukazovateľom vysokého štandardu. Tieto prvky nielen zvyšujú estetickú hodnotu sauny, ale aj zabezpečujú jej pevnosť a trvanlivosť.

Detailné Spracovanie a Vysoko Kvalitné Materiály

Každá sauna MEXDA je vyrobená s dôrazom na detail a použitím najkvalitnejších materiálov. Pochôdzne rošty z cédrového dreva, široké lavice z ABACHI dreva a pohodlné opierky a vankúše sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym veľkostiam saunových modelov.

Nadštandardná Výbava pre Úplný Relax

Luxusný saunový balíček zahŕňa prvky ako náladové LED osvetlenie a audiosystém, ktoré vytvárajú atmosféru farebného neba a prispievajú k celkovej relaxácii. Kamenná stena v interiéri sauny dodáva priestoru jedinečný vzhľad a príjemnú atmosféru.

Antikorové Prvky pre Dlhodobú Funkčnosť

Vysoký stupeň spracovania sauny MEXDA je podporený použitím antikorových komponentov, ako sú držadlá a pánty, čo zabezpečuje dlhodobú funkčnosť a bezpečnosť sauny.

Rozšírená Záruka

Sauny MEXDA poskytujú rozšírené záručné lehoty – 5 rokov na kachle, 10 rokov na sklo a 2 roky na celkovú konštrukciu sauny. Tieto záručné lehoty sú dôkazom dôvery výrobcu vo vysokú kvalitu a trvanlivosť svojich produktov.

Ďakujeme za Váš záujem…

Veľmi radi Vám poskytneme viac informácií k tomuto modelu. Stačí na seba zanechať kontaktné spojenie a my sa Vám ozveme späť.