Pokročilá Ovládacia Technológia

Sauny MEXDA predstavujú vrchol v oblasti ovládacích technológií. Sú vybavené dotykovým panelom „Touch Me“, ktorý poskytuje užívateľom maximálny komfort ovládania prostredníctvom jemného dotyku. K tomu prispieva aj luxusná diaľková ovládací jednotka, zvyšujúca pohodlie používania. Materiály použité na týchto prvkoch sú špeciálne navrhnuté tak, aby odolali vysokým teplotám a vlhkosti, čím je zaručená ich dlhodobá odolnosť a spoľahlivosť.

Celosklenené Dvere a Steny ako Symbol Kvality

Veľký dôraz na kvalitu a estetiku je zrejmý v použití celosklenených dverí a stien v saunách MEXDA. Hrúbka skla 10 mm u stien a 8 mm u dverí nie len zvyšuje bezpečnosť, ale tiež podčiarkuje elegantný a moderný vzhľad sauny.

Precízne Spracovanie a Vybrané Materiály

Každý prvok sauny MEXDA je starostlivo spracovaný z najlepších dostupných materiálov. Cédrové podlahové rošty a široké ABACHI lavice sú navrhnuté tak, aby zodpovedali rôznym veľkostiam saunových modelov. Opierky chrbta a vankúše sú vyrobené z rovnako kvalitných materiálov, čo zabezpečuje maximálny komfort a dlhú životnosť.

Nadštandardná Výbava pre Kompletný Relax

Každá sauna MEXDA je vybavená prvotriednou výbavou, vrátane náladového LED osvetlenia, ktoré vytvára efekt farebného neba a audiosystému, ktorý dopĺňa atmosféru pre úplnú relaxáciu tela a duše. Kamenná stena v interiéri sauny pridáva na estetickom a relaxačnom pôsobení.

Antikorové Prvky pre Dlhú Životnosť

Dôraz na kvalitu a dlhodobú funkčnosť sa odráža v použití antikorových prvkov, ako sú držadlá a pánty, ktoré zabezpečujú bezpečnosť a trvanlivosť sauny.

Rozšírená Záručná Doba

Sauny MEXDA sú dodávané s rozsiahlymi záručnými lehotami, ktoré odzrkadľujú ich kvalitu a spoľahlivosť: 5 rokov záruka na kachle, 10 rokov na sklo a 2 roky na celú konštrukciu sauny, poskytujúc tak zákazníkom dlhodobú istotu a dôveru v ich investíciu.

Ďakujeme za Váš záujem…

Veľmi radi Vám poskytneme viac informácií k tomuto modelu. Stačí na seba zanechať kontaktné spojenie a my sa Vám ozveme späť.