Taupo - Rozmery

Cédrové spracovanie

Cédrové materiály sú vyberané z najkvalitnejších častí a úroveň spracovania garantuje nielen luxusný dojem, ale i najvyššiu kompatibilitu. Cédrové drevo je význačné svojou čistou štruktúrou, charakteristickou vôňou, tepelnoizolačnými vlastnosťami a pozitívnym vplyvom na organizmus.

Karbónové technológie

Infračervené karbónové technológie sú zastúpené špičkovými výhrevnými trubicami Carbon Fiber. Výhrevné telesá vyrobené z týchto materiálov vykazujú najdlhšiu životnosť žiarenia s garanciou až 4 000 hodín. Vnútorný priestor je infražiaričmi maximálne osadený s orientáciou žiarenia na čo najväčšiu plochu ľudského tela.

Ovládacia technológia

Sauny UKKO sú štandardne vybavené a osadené špičkovým dotykovým panelom ovládania so systémom Touch Me, ktorý je možné ovládať nielen jemným dotykom, ale tiež luxusnou diaľkovou ovládacou jednotkou. Materiálové vyhotovenie syntetických častí jednotky a ovládacieho panela je odolné proti vysokým teplotám i vlhku.

Celosklenené dvere a steny

Veľký dôraz sa pri kvalite celkového spracovania každej sauny UKKO kladie i na všetky sklenené prvky. Hrúbka sklenených stien celosklenených dverí je jasným ukazovateľom úrovne kvality každej sauny. Všetky sklenené steny sú vyrobené z 10 mm hrubého skla a pri sklenených dverách je použité 8 mm sklo.

Celková koncepcia vyhotovenia

Každý neoddeliteľný prvok je spracovaný do najmenšieho detailu a vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Štandardom sú pochôdzne rošty z cédrového materiálu, široké ABACHI lavice so šírkou 550 – 700 mm podľa veľkosti saunového modelu. Opierky chrbta, vankúše sú vyrobené z rovnorodého špičkového materiálu.

Nadštandardná výbava

Súčasťou každého luxusného saunového paketu je náladové LED osvetlenie, ktoré imituje farebné nebo. Ďalšou neoddeliteľnou súčasťou je audiosystém, ktorý dotvára atmosféru a veľmi citlivo prispieva k celkovej relaxácii tela i duše. V rámci vhodnej dispozície sauny je interiérovou súčasťou kamenná stena.

Antikorové prvky

Vysoký stupeň spracovania si vyžaduje veľký dôraz i na malé súčasti a komponenty, ktorými je sauna osadená. Luxusné antikorové držadlo je vizitkou každej sauny. Antikorové pánty a ich spracovanie sú zas veľmi dôležité pre dlhodobú funkčnosť a bezpečie pri používaní saunových dverí.

Príslušenstvo a doplnky

Pri kúpe sauny získava jej majiteľ veľký balíček príslušenstva a doplnkov, ktoré by nemali chýbať pri tradičnom saunovaní. Polievacie vedro, kefy, teplomery, vlhkomery, saunové svetlo, saunové hodiny a mnoho ďalších prvkov sú v dodávanom balíčku k saune UKKO.

Záručná lehota

– 5 rokov na kachle – 10 rokov na sklo – na klasickú saunu 2 roky

Ďakujeme za Váš záujem…

Veľmi radi Vám poskytneme viac informácií k tomuto modelu. Stačí na seba zanechať kontaktné spojenie a my sa Vám ozveme späť.