Magma NEW - rozmery sauny

Cédrové spracovanie

Využívame najkvalitnejšie časti cédrového dreva a zabezpečujeme vysokú úroveň spracovania, čo zaručuje nielen luxusný vzhľad, ale aj optimálnu kompatibilitu. Cédrové drevo sa vyznačuje svojou čistou štruktúrou, charakteristickou vôňou, tepelnoizolačnými vlastnosťami a pozitívnym vplyvom na organizmus.

Saunové kachle a technológie

Naše sauny využívajú špičkové fínske technológie od HARVIA, ktoré predstavujú komplexné riešenie pre vašu saunu. S variabilitou tvarov a estetického dizajnu je možné ponúknuť najvyššiu kvalitu vo svojom segmente a vybrať zo širokej škály materiálov. Elektrické kachle zabezpečujú výborný zážitok z saunovania a umožňujú diaľkové alebo externé ovládanie.

Ovládacia technológia

Naše sauny UKKO sú vybavené špičkovým dotykovým ovládacím panelom so systémom Touch Me, ktorý umožňuje ovládať saunu jemným dotykom alebo pomocou luxusnej diaľkovej ovládacej jednotky. Materiály použité pri výrobe syntetických častí jednotky a ovládacieho panela sú odolné voči vysokým teplotám i vlhkosti.

Celosklenené dvere a steny

Kvalita všetkých sklenených častí našich saun je pre nás kľúčová. Hrúbka sklenených stien celosklenených dverí slúži ako jasný indikátor ich kvality. Všetky sklenené steny sú vyrobené z 10 mm hrubého skla, pri sklenených dverách je použité 8 mm sklo.

Celková koncepcia vyhotovenia

Každý detail je pečlivo spracovaný a vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Štandardom sú pohyblivé rošty z cédrového dreva, široké ABACHI lavice so šírkou 550 – 700 mm v závislosti od veľkosti saunového modelu. Opierky chrbta a vankúše sú vyrobené z prvotriedneho materiálu pre maximálny komfort.

Nadštandardná výbava

Súčasťou každého luxusného balíka pre saunu je nádherné náladové LED osvetlenie, ktoré vytvára farebné atmosférické efekty. Ďalšou neoddeliteľnou súčasťou je audiosystém, ktorý prispieva k celkovému relaxačnému zážitku tela i duše. V rámci vhodného usporiadania sauny je kamenná stena súčasťou interiéru.

Antikorové prvky

Spracovanie malých súčastí a komponentov je pre nás rovnako dôležité. Luxusné antikorové držadlo je štýlovým prvkom našich saún. Antikorové pánty a ich spracovanie sú zároveň kľúčové pre dlhodobú funkčnosť a bezpečnosť pri používaní dverí sauny.

Príslušenstvo a doplnky

Pri nákupe sauny získate veľký balíček príslušenstva a doplnkov, ktoré sú nevyhnutné pre tradičné saunovanie. Patria sem polievacie vedro, kefky, teplomery, vlhkomery, saunové svetlo, saunové hodiny a ďalšie prvky, ktoré sú súčasťou dodávky sauny UKKO.

Záručná lehota

5 rokov na saunové kachle
10 rokov na sklenené časti
2 roky na klasickú saunu

Ďakujeme za Váš záujem…

Veľmi radi Vám poskytneme viac informácií k tomuto modelu. Stačí na seba zanechať kontaktné spojenie a my sa Vám ozveme späť.