Cabo - Rozmery sauny

Cédrové spracovanie

Naše sauny Cabo sú vyrobené s použitím cédrových materiálov, ktoré sú starostlivo vyberané z najkvalitnejších častí. Cédrové drevo je známe svojou čistou štruktúrou, charakteristickou vôňou, výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami a pozitívnym vplyvom na organizmus.

Saunové kachle a technológie

Naše sauny Cabo využívajú špičkové fínske technológie od HARVIA, čo zabezpečuje komplexné riešenie pre vaše saunové potreby. Elektrické kachle v našich saunách ponúkajú výnimočný saunový zážitok a sú ovládané pomocou dotykového panela alebo diaľkového ovládania.

Ovládacia technológia

Sauny Cabo sú vybavené dotykovým panelom ovládania so systémom Touch Me, ktorý umožňuje jemné dotykové ovládanie. Materiály použité na ovládacie prvky sú odolné voči vysokým teplotám a vlhkosti.

Celosklenené dvere a steny

Kvalita sklenených prvkov je v našich saunách Cabo dôležitým faktorom. Sklenené steny sú vyrobené z 10 mm hrubého skla a sklenené dvere majú 8 mm sklo, čo zaručuje vysokú kvalitu.

Celková koncepcia vyhotovenia

Všetky prvky našich saun Cabo sú starostlivo spracované do najmenších detailov a vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Naše sauny obsahujú cédrové rošty, široké ABACHI lavice a pohodlné opierky a vankúše pre optimálny komfort.

Nadštandardná výbava

Každá luxusná sauna Cabo obsahuje náladové LED osvetlenie, ktoré vytvára farebné nebo. Taktiež disponuje audiosystémom pre zvukovú pohodu. Niektoré modely majú aj kamennú stenu pre autentický saunový zážitok.

Antikorózne prvky

Aj malé komponenty v našich saunách sú spracované s veľkým dôrazom na kvalitu. Luxusné antikorózne držadlo je prítomné na každej saune. Pánty a ich spracovanie zaisťujú dlhodobú funkčnosť a bezpečnosť dverí sauny.

Príslušenstvo a doplnky

K saunám Cabo dostávate veľký balík príslušenstva a doplnkov, vrátane polievacieho vedra, kefy, teplomera, vlhkomera, saunového osvetlenia, saunových hodín a mnoho ďalších prvkov pre tradičné saunovanie.

Záručná lehota

5 rokov na kachle
10 rokov na sklo
2 roky na klasickú saunu

Ďakujeme za Váš záujem…

Veľmi radi Vám poskytneme viac informácií k tomuto modelu. Stačí na seba zanechať kontaktné spojenie a my sa Vám ozveme späť.