Vírivé vane od Canadian SPA International® predstavujú špičkový produkt v obore vonkajšieho relaxačného zariadenia. S nízkoenergetickou prevádzkou umožňujú svojím používateľom užívať ich bez výčitiek po celý rok a zároveň zabraňujú zbytočnému plytvaniu energie. Ponúkame originálne homologované tepelné čerpadlá Module ONE pre vírivé vane a swim spa od rovnakého výrobcu, s až 10-ročnou zárukou.

V SanikaSpa neustále hľadáme riešenia na znižovanie prevádzkových nákladov, aby ste si mohli užívať vaše vírivé vane po celý rok bez ohľadu na vyúčtovanie energií. Môžeme vám ponúknuť napojenie vírivej vane na solárny panel, solárne systémy a prípadne tepelné čerpadlá. Naša najnovšia generácia unikátnych tepelných čerpadiel Module ONE, vyvinutá špeciálne na použitie s vírivkami a celoročnými bazénmi, Vám umožní znížiť spotrebu energií až o 80%. Tieto čerpadlá sú jednoduché na inštaláciu a obsluhu a majú veľmi tichý chod, takže vás pri relaxácii nebudú rušiť.

Všetky uvedené alternatívne zdroje energie umožňujú užívateľom využívať vírivú vaňu s minimálnymi nákladmi na ohrev vody. Medzi ďalšie alternatívy, ako znížiť prevádzkové náklady v chladnejších mesiacoch, patrí kombinácia existujúcej vírivej vane či swim spa u klienta v prepojení s novším, úspornejším tepelným čerpadlom. Modely sú tiež vybavené technologickou úpravou na inštaláciu výmenníkov tepla s možnosťou napojenia na akýkoľvek alternatívny energetický zdroj. Tieto špeciálne výmenníky umožňujú ohrievať alebo prihrievať vodu aj v chladnom vonkajšom prostredí, a to úplne bez závislosti na elektrickom zdroji energie.

Sme tvorcami a dodávateľmi vysoko kvalitných produktov, ktoré prinášajú množstvo výhod v oblasti úspory energie našim zákazníkom. Naše zariadenia sú vybavené špičkovými nízkoenergetickými paketmi, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou každej našej vírivky a zahŕňajú tepelnoizolačné prvky, ktoré podstatne a pozitívne ovplyvňujú tepelný gradient. Tieto pakety zahŕňajú viacvrstvovú tepelnú izoláciu a v prípade vysokých požiadaviek zákazníka sme schopní izolovať naše zariadenie až do teploty -30°C.

S cieľom dosiahnuť lepšiu budúcnosť pre všetkých budeme aj naďalej vyvíjať špičkové, maximálne komfortné a účelné hydro-masážne modely vírivých vaní a swim spa pre našich zákazníkov. Budeme pokračovať v úsilí znížiť ich prevádzkové náklady využitím úsporných a efektívnych technológií, ktoré budú mať pozitívny dopad na životné prostredie a zároveň znížia spotrebu energie pre našich užívateľov.

Neváhajte a kontaktujte nás pre konzultáciu alebo požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku, ktorá zahŕňa aj možnosť dotácie na tepelné čerpadlo Module ONE. Okrem toho využite exkluzívnu limitovanú ponuku na vírivku Gigas s 50% zľavou na tepelné čerpadlo, čím dosiahnete až 80% úspory za energiu.