sk
technologies
Servisné služby Sanika group fungujú bez obmedzenia. V rámci individuálnych služieb nás neváhajte kontaktovať na +421 911 474 981. Sme tu stále s Vami...
logo

Riadiace systémy Gecko – Rada in.yt

Sanika group s.r.o.

in.yt – Prehľad

Celková flexibilita, celková kompatibilita, celková spokojnosť.

woman

Najvyšší produkt línie in.yt má všetko potrebné, aby ste mohli jednoducho napájať väčšie veľkosti víriviek či SPA.

in.yt riadiace systémy sú najjednoduchším a najflexibilnejším riešením, pokiaľ ide o podporu aj najkomplexnejšiu radu SPA doplnkov a možností.

in.yt riadiace systémy Gecko ponúkajú jednoduchosť, ktorá robí skutočným to najlepšie vo svojej triede produktov. Jedná sa o prirodzenú voľbu pre každého, kto chce ľahko zrozumiteľné riešenie a multiaplikácie.

panels

Rovnako ako všetky ostatné platformy rady Y Gecko je aj in.yt kompatibilná so širokým výberom klávesníc a samostatne detekuje vybraný model klávesnice.

gecko control system

Kompatibilita

S in.yt riadiacimi systémami Gecko sa nemusíte starať o kompatibilitu. Namiesto toho máte istotu, že keď investujete do in.yt, budú podporované všetky SPA konfigurácie.

Budúca kompatibilita

A čo viac, u riadiacich systémov in.yt Gecko môžete tiež zobrať do úvahy budúcu kompatibilitu s príslušenstvom, perifériami a doplnkami, ktoré si dokúpite k svojej vírivej vani v budúcnosti.

inyt control system open
inyt control system open

K dispozícii vo 2 konfiguráciách

in.yt-7 podporuje 7 konfigurovateľných výstupov, veľké 4 kW vykurovacie teleso a štandardné 12V svetlo. Ideálny pre mid-range a high-end SPA s kapacitou až troch čerpadiel, ventilátor, cirkulačné čerpadlo a ozonizátor.

in.yt-12 podporuje 12 konfigurovateľných výstupov, veľké 4 kW vykurovacie teleso a štandardné 12V svetlo. Ideálny pre mid-range a high-end SPA s kapacitou až piatich čerpadiel, ventilátor, cirkulačné čerpadlo a ozonizátor.

inyt scheme