sk
technologies
Servisné služby Sanika group fungujú bez obmedzenia. V rámci individuálnych služieb nás neváhajte kontaktovať na +421 911 474 981. Sme tu stále s Vami...
logo

Riadiace systémy Gecko – Rada in.yj

Sanika group s.r.o.

in.yj – Prehľad

Malý balíček, nulový kompromis!

woman

Náš nový in.yj je ideálny systém pre malé vírivé vane.

Veľkosť Gecko in.yj ponúka flexibilitu, aby mohol byť ľahko pridaný k akýmkoľvek malým rozmerom SPA bez toho, aby ste prišli o funkcionalitu a ďalšie možnosti.

panels

Rovnako ako všetky ostatné platformy rady Y Gecko je aj in.yj kompatibilná so širokým výberom klávesníc a samostatne detekuje vybraný model klávesnice.

gecko control system

Maximálna flexibilita

in.yj ponúka maximálnu flexibilitu vykurovania. Balíček je možné zakúpiť samostatne pre použitie v systéme regulácie tepla (in.yj-re), alebo spolu s kompaktným heat.wav-YJ ohrievačom pre efektívne vykurovanie v akomkoľvek priestore.

Diaľkový ohrievač

in.yj SPA riadiace systémy Gecko sú dodávané s diaľkovým ohrievačom navrhnutým na zjednodušenie inštalácie a umiestnenie vo vnútornom priestore menších víriviek. Ohrievač v 2″ veľkosti nezníži prietok do trysiek vírivky.

inyj control system open
inyj control system open

Ľahký prístup

Rada Y poskytuje ľahký prístup k ovládacím panelom s ohľadom na všetky požiadavky na údržbu a výmenu, vrátane konverzie medzi 120 V a 240 V.

inyj scheme