sk
saunas
logo

Marra

Infra sauna
sauna

Marra

INFRA SAUNA

dimension icon
1050x1460x2100 mm
person icon
1-2
od 3 949
Cena bez DPH
saunas dimension

Marra - Rozmery sauny

Cédrové spracovanie

Cédrové materiály sú vyberané z najkvalitnejších častí a úroveň spracovania garantuje nielen luxusný dojem, ale i najvyššiu kompatibilitu. Cédrové drevo je význačné svojou čistou štruktúrou, charakteristickou vôňou, tepelnoizolačnými vlastnosťami a pozitívnym vplyvom na organizmus.

ceder model
saunas carbon technology

Karbónové technológie

Infračervené karbónové technológie sú zastúpené špičkovými výhrevnými trubicami Carbon Fiber. Výhrevné telesá vyrobené z týchto materiálov vykazujú najdlhšiu životnosť žiarenia s garanciou až 4 000 hodín. Vnútorný priestor je infražiaričmi maximálne osadený s orientáciou žiarenia na čo najväčšiu plochu ľudského tela.

Ovládacia technológia

Sauny UKKO sú štandardne vybavené a osadené špičkovým dotykovým panelom ovládania so systémom Touch Me, ktorý je možné ovládať nielen jemným dotykom, ale tiež luxusnou diaľkovou ovládacou jednotkou. Materiálové vyhotovenie syntetických častí jednotky a ovládacieho panela je odolné proti vysokým teplotám i vlhku.

ukko control panel
saunas glass door

Celosklenené dvere a steny

Veľký dôraz sa pri kvalite celkového spracovania každej sauny MEXDA kladie i na všetky sklenené prvky. Hrúbka sklenených stien celosklenených dverí je jasným ukazovateľom úrovne kvality každej sauny. Všetky sklenené steny sú vyrobené z 10 mm hrubého skla a pri sklenených dverách je použité 8 mm sklo.

Celková koncepcia vyhotovenia

Každý neoddeliteľný prvok je spracovaný do najmenšieho detailu a vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Štandardom sú pochôdzne rošty z cédrového materiálu, široké ABACHI lavice so šírkou 550 – 700 mm podľa veľkosti saunového modelu. Opierky chrbta, vankúše sú vyrobené z rovnorodého špičkového materiálu.

overall build concept
premium fitting

Nadštandardná výbava

Súčasťou každého luxusného saunového paketu je náladové LED osvetlenie, ktoré imituje farebné nebo. Ďalšou neoddeliteľnou súčasťou je audiosystém, ktorý dotvára atmosféru a veľmi citlivo prispieva k celkovej relaxácii tela i duše. V rámci vhodnej dispozície sauny je interiérovou súčasťou kamenná stena.

Antikorové prvky

Vysoký stupeň spracovania si vyžaduje veľký dôraz i na malé súčasti a komponenty, ktorými je sauna osadená. Luxusné antikorové držadlo je vizitkou každej sauny. Antikorové pánty a ich spracovanie sú zas veľmi dôležité pre dlhodobú funkčnosť a bezpečie pri používaní saunových dverí.

stainless steel fitting
accessories

Príslušenstvo a doplnky

Pri kúpe sauny získava jej majiteľ veľký balíček príslušenstva a doplnkov, ktoré by nemali chýbať pri tradičnom saunovaní. Polievacie vedro, kefy, teplomery, vlhkomery, saunové svetlo, saunové hodiny a mnoho ďalších prvkov sú v dodávanom balíčku k saune UKKO.

Záručná lehota

– 5 rokov na kachle – 10 rokov na sklo – na klasickú saunu 2 roky

ukko wood

Kontaktujte nás

Súhlasím so spracovaním osobných údajov
Správa poslaná. Ďakujeme.
Vyskytla sa chyba, skúste neskôr.