sk
saunas
logo

Magma 2015

Fínska sauna
sauna

Magma 2015

FÍNSKA SAUNA

dimension icon
2000x1600x2200 mm
person icon
person icon
person icon
person icon
4-5
od 5 563
Cena bez DPH
saunas dimension

Magma 2015 - Rozmery sauny

Cédrové spracovanie

Cédrové materiály sú vyberané z najkvalitnejších častí a úroveň spracovania garantuje nielen luxusný dojem, ale i najvyššiu kompatibilitu. Cédrové drevo je význačné svojou čistou štruktúrou, charakteristickou vôňou, tepelnoizolačnými vlastnosťami a pozitívnym vplyvom na organizmus.

ceder model
saunas heater

Saunové kachle a technológie

Špičkové fínske technológie HARVIA sú komplexným riešením pre vašu saunu. Vďaka variabilite tvarov a funkčného estetického dizajnu je možné ponúknuť najvyššiu kvalitu vo svojom segmente a výber zo širokej ponuky materiálov. Elektrické kachle poskytujú skvelý zážitok zo saunovania a diaľkové či externé ovládanie.

Ovládacia technológia

Sauny UKKO sú štandardne vybavené a osadené špičkovým dotykovým panelom ovládania so systémom Touch Me, ktorý je možné ovládať nielen jemným dotykom, ale tiež luxusnou diaľkovou ovládacou jednotkou. Materiálové vyhotovenie syntetických častí jednotky a ovládacieho panela je odolné proti vysokým teplotám i vlhku.

ukko control panel
saunas glass door

Celosklenené dvere a steny

Veľký dôraz sa pri kvalite celkového spracovania každej sauny MEXDA kladie i na všetky sklenené prvky. Hrúbka sklenených stien celosklenených dverí je jasným ukazovateľom úrovne kvality každej sauny. Všetky sklenené steny sú vyrobené z 10 mm hrubého skla a pri sklenených dverách je použité 8 mm sklo.

Celková koncepcia vyhotovenia

Každý neoddeliteľný prvok je spracovaný do najmenšieho detailu a vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Štandardom sú pochôdzne rošty z cédrového materiálu, široké ABACHI lavice so šírkou 550 – 700 mm podľa veľkosti saunového modelu. Opierky chrbta, vankúše sú vyrobené z rovnorodého špičkového materiálu.

overall build concept
premium fitting

Nadštandardná výbava

Súčasťou každého luxusného saunového paketu je náladové LED osvetlenie, ktoré imituje farebné nebo. Ďalšou neoddeliteľnou súčasťou je audiosystém, ktorý dotvára atmosféru a veľmi citlivo prispieva k celkovej relaxácii tela i duše. V rámci vhodnej dispozície sauny je interiérovou súčasťou kamenná stena.

Antikorové prvky

Vysoký stupeň spracovania si vyžaduje veľký dôraz i na malé súčasti a komponenty, ktorými je sauna osadená. Luxusné antikorové držadlo je vizitkou každej sauny. Antikorové pánty a ich spracovanie sú zas veľmi dôležité pre dlhodobú funkčnosť a bezpečie pri používaní saunových dverí.

stainless steel fitting
accessories

Príslušenstvo a doplnky

Pri kúpe sauny získava jej majiteľ veľký balíček príslušenstva a doplnkov, ktoré by nemali chýbať pri tradičnom saunovaní. Polievacie vedro, kefy, teplomery, vlhkomery, saunové svetlo, saunové hodiny a mnoho ďalších prvkov sú v dodávanom balíčku k saune UKKO.

Záručná lehota

– 5 rokov na kachle – 10 rokov na sklo – na klasickú saunu 2 roky

ukko wood

Kontaktujte nás

Súhlasím so spracovaním osobných údajov
Správa poslaná. Ďakujeme.
Vyskytla sa chyba, skúste neskôr.