sk
saunas
logo

Colimo

Fínska sauna
sauna

Colimo

FÍNSKA SAUNA

dimension icon
2000x1600x2200 mm
person icon
person icon
person icon
person icon
person icon
5-7
od 8 537
Cena bez DPH
saunas dimension

Colimo - Rozmery sauny - Ľavé prevedenie

Colimo - Rozmery sauny - Pravé prevedenie

saunas dimension
ceder model

Cédrové spracovanie

Cédrové materiály sú vyberané z najkvalitnejších častí a úroveň spracovania garantuje nielen luxusný dojem, ale i najvyššiu kompatibilitu. Cédrové drevo je význačné svojou čistou štruktúrou, charakteristickou vôňou, tepelnoizolačnými vlastnosťami a pozitívnym vplyvom na organizmus.

Saunové kachle a technológie

Špičkové fínske technológie HARVIA sú komplexným riešením pre vašu saunu. Vďaka variabilite tvarov a funkčného estetického dizajnu je možné ponúknuť najvyššiu kvalitu vo svojom segmente a výber zo širokej ponuky materiálov. Elektrické kachle poskytujú skvelý zážitok zo saunovania a diaľkové či externé ovládanie.

saunas heater
ukko control panel

Ovládacia technológia

Sauny UKKO sú štandardne vybavené a osadené špičkovým dotykovým panelom ovládania so systémom Touch Me, ktorý je možné ovládať nielen jemným dotykom, ale tiež luxusnou diaľkovou ovládacou jednotkou. Materiálové vyhotovenie syntetických častí jednotky a ovládacieho panela je odolné proti vysokým teplotám i vlhku.

Celosklenené dvere a steny

Veľký dôraz sa pri kvalite celkového spracovania každej sauny MEXDA kladie i na všetky sklenené prvky. Hrúbka sklenených stien celosklenených dverí je jasným ukazovateľom úrovne kvality každej sauny. Všetky sklenené steny sú vyrobené z 10 mm hrubého skla a pri sklenených dverách je použité 8 mm sklo.

saunas glass door
overall build concept

Celková koncepcia vyhotovenia

Každý neoddeliteľný prvok je spracovaný do najmenšieho detailu a vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Štandardom sú pochôdzne rošty z cédrového materiálu, široké ABACHI lavice so šírkou 550 – 700 mm podľa veľkosti saunového modelu. Opierky chrbta, vankúše sú vyrobené z rovnorodého špičkového materiálu.

Nadštandardná výbava

Súčasťou každého luxusného saunového paketu je náladové LED osvetlenie, ktoré imituje farebné nebo. Ďalšou neoddeliteľnou súčasťou je audiosystém, ktorý dotvára atmosféru a veľmi citlivo prispieva k celkovej relaxácii tela i duše. V rámci vhodnej dispozície sauny je interiérovou súčasťou kamenná stena.

premium fitting
stainless steel fitting

Antikorové prvky

Vysoký stupeň spracovania si vyžaduje veľký dôraz i na malé súčasti a komponenty, ktorými je sauna osadená. Luxusné antikorové držadlo je vizitkou každej sauny. Antikorové pánty a ich spracovanie sú zas veľmi dôležité pre dlhodobú funkčnosť a bezpečie pri používaní saunových dverí.

Príslušenstvo a doplnky

Pri kúpe sauny získava jej majiteľ veľký balíček príslušenstva a doplnkov, ktoré by nemali chýbať pri tradičnom saunovaní. Polievacie vedro, kefy, teplomery, vlhkomery, saunové svetlo, saunové hodiny a mnoho ďalších prvkov sú v dodávanom balíčku k saune UKKO.

accessories
ukko wood

Záručná lehota

– 5 rokov na kachle – 10 rokov na sklo – na klasickú saunu 2 roky

Kontaktujte nás

Súhlasím so spracovaním osobných údajov
Správa poslaná. Ďakujeme.
Vyskytla sa chyba, skúste neskôr.